Podmínky prodeje

Prosím, nejprve si přečtěte tento seznam věcí a pokud si na všechny otázky po pravdě odpovíte kladně, tak teprve můžete jít dál.

Děkuji za pochopení

 

 Podmínky Chs Happypets

1. Nejsem hadař nebo člověk, který by křečka (y) použil jako krmení pro hady nebo jiné.

2. Bylo mi už osmnáct a pokud ne, tak rodiče vědí o příchodu nového člena do rodiny a přijdou nebo přijedou semnou na předání křečka.

3. 100% vím, že nikdo z rodiny nemá alegii na zvířecí srst, seno apod. Pokud to nevím, radši se optám.

4. Už mám všechno vybavení pro křečka připravené (klec vhodných rozměrů, domeček, keramickou misku, napáječku, jídlo, piliny a popř. kolotoč, seno). Pokud ne, tak vybavení co nejdříve opatřím.

5. Už jsem si přečetl  (a) nejméně jednu literaturu o křečkovi syrském a pokud ne, tak to rychle napravím. (Knížku nemusíte draze kupovat, stačí navštívit městskou knihovnu.)

6. O křečka se budu muset starat. To znamená 1x týdně měnit piliny, 1x deně dávat křečkovi novou vodu a 1 lžíci potravy. Tyto práce se mi nijak nehnusí a budu je vykonávat.

7. I křeček může někdy onemocnět a já s ním zajdu k veterináři i přesto, že za léčení zaplatím nemalé částky.

8. Samozřejmě i já někdy mohu onemocnět, jet na dovlenou atd. a mám někoho, kdo se mi o křečka celou tu dobu bude starat.

9. Jsem zodpovědný člověk, který si vyzvedne křečka na domluveném místě v daný čas. Pokud ne, hradíš celou naší cestu nebo kurýr i s cestou nazpátek, popř. přenosku, kterou sis objednal a hledáš nového ZODPOVĚDNÉHO majitele pro křečka, který měl být původně tvůj.

pokud jste si na všechny tyto body odpověděli ANO tak můžete pokračovat

 

 

Jednotlivé kroky pro zamluvení křečka

Prosím držte se  těchto kroků.

 

1. Zalíbil se vám u nás nějaký křeček na prodej. První krok je, napište mi email ve kterém napíšete, že jste splnil (a) všechny podmínky a napíšete mi, který křeček se vám vlastně líbí. Pokud nepoužijete email tak mě můžete zavolat na 720 107 717.

2. Já vám odepíšu a dohodneme se, jestli vám pošlukřečka kurýrem, nebo si pro něj zajedete k nám do Ústí nad Orlicí a nebo se domluvíme na nějakém místě (např. v Pardubicích, Hradci Králové...) kam bychom s mamkou zajely vlakem, ale cestu byste nám musel (a) proplatit předem, jinak nebudeme mít jistotu, že tam dorazíte.

3. Když už jsme se domluvili tak už není co řešit :), ale pokud chceš zavítat do našeho města a podívat se na náš chov a nevíš kam by ses u nás podíval, mám tu pár typů na výlet:

Zámek Častolovice - www.zamek-castolovice.cz

město Ústí nad Orlicí - www.ustinadorlici.cz

město Litomyšl (krásné město, moc doporučuji) - www.litomysl.cz

Hrad Lanšperk - www.hrady.cz/index.php?OID=200

Cyklostezky - www.oik.cz/view.php?nazevclanku=zacne-se-budovat-cyklostezka-usti-nad-orlici-%E2%80%93-ceska-trebova&cisloclanku=2007070036

Aquapark - www.tepvos.cz/?p=rkameraaqua

Krytý plavecký bazén - www.cenkovice.com/kryty_plavecky_bazen_usti_nad_orlici_tepvos/

Říčky v Orlických Horách - www.skiricky.cz/index.php?action=redakcni_sablona&link=aktuality〈=cz

 ještě bych mohla pokračovat, ale pokud budete chtít tak se zeptáte : )

 

 

 

 

 

Předem děkuji za Váš komentář v knize hostů a hlas v anketě

Vytvořte si webové stránky zdarma!Webnode