Kniha návštěv

Datum 30.07.2010
Vložil Fialová
Titulek uznání

Lucko,
máš opravdu pěkné stránky. Obdivuji jejich přehlednost, "čistotu" a vkus. Péče o tvá zvířátka je také na úrovni.

Datum 15.07.2010
Vložil Terka
Titulek webnode

Ahoj,
ještě jsem se tě chtěla zeptat ty tu máš tolik fotek,anket atd. že jsi určitě musela zaplnit ten základní limit na webnode... Kupovala sis větší prostor ??

Datum 18.07.2010
Vložil Lucka (chs Happypets)
Titulek Re: webnode

Většinu fotek mám na rajčeti a pak dám na stránky jen odkaz.

Datum 15.07.2010
Vložil Terka (https://krecci-ostrava.webnode.cz/)
Titulek ...

Ahoj,
máš opravdu hezké stránky... A tvoje zvířatka jsou úúúúžesná, moc tě obdivuju jak sis vychovala Titiho, já mám doma taky morče(sice není moje ale bráchy) ale hrozně moc se bojí a vůbec ji nedokážu ochočit :-(. Jde opravdu vidět, že máš zvířatka ráda.
A taky jsem se tě chtěla zeptat jak jsi udělala to víko od těch tvých boxů... to vyřízneš nožem a potom jak tam to pletivo přiděláš a kde ho kupuješ ???

Datum 18.07.2010
Vložil Lucka (chs Happypets)
Titulek Re: ...

Ahoj Terko,
jsem moc ráda, že se Ti moje stránky tak líbí :), jen co to dopíšu, tak se podívám na ty Tvoje a taky pochválím :). Tiťouše jsme brávali každý den, už odmala, ale je to taky hrozné štěstí, že je tak hodný. Mám kamaráda, co měl též morče a bylo taky pěkně ochočené, ale teď má dvě a ty jsou pořád taky velmi bojácné, ale chce to čas a trpělivost a uvidíš, že i ta nejplašší morčunka :) bude chodit na zavolání, nebo aspoň pro pamlsek.
Ohledně těch boxů, dá to děsnou práci, to říkám narovinu. Já to řezala takovým tím vysunovacím nožíkem. Pak jsem si odměřila dírky, které jsem opatrně kladívkem a hřebíkem zhotovila (zkus to vrtačkou) a pak jsem si odměřila pletivo, které seženeš třeba ve stavebninách nebo v nějakých těch potřebách pro kutily a drátkem jsem ho upevňovala pomocí těch dírek vždycky cik cak k víku.

Datum 22.05.2010
Vložil Péťa
Titulek Ahooojky

Ahojky,jak pak se vlastně máš?S křečkama jsem bohůžel skončila..budu ráda když se koukneš na moje stránky.www.chs-betynka.webnode.cz Jsou to stránky o mé činčilce v budoucnu o činčilkách...budu ráda když se mrkneš =).A jak to vypadá u tebe s křečkama?Jak tak vidím tak už taky máš samé starší křečky.Držím palečky do budoucna s křečíkama...paaa =))

Datum 12.07.2010
Vložil Lucka (chs Happypets)
Titulek Re: Ahooojky

Ahoj, mám se já i křečci moc dobře :). Stránky máš pěkné a já též držím palečky do budoucna s chovem činčilek.
zdraví
chs Happypets

Datum 11.04.2010
Vložil PAVEL
Titulek kŘEČEK SYRSKÝ

MÁM KŘEČKA ZE ZVERIMEXU, JE SVĚTLE HNĚDÝ(ZLATÝ) A PĚKNÝ AKORÁT HODNĚ ZLOBIVÝ. NEVZALA BY JSTE SI HO NĚKDO NA OCHOČENÍ (ZDARMA)? UŽ JEDNOHO MÁME A TEN JE UPLNE V POHODĚ.
dÍKY

Datum 12.07.2010
Vložil Lucka (chs Happypets)
Titulek Re: kŘEČEK SYRSKÝ

Ahoj, promiň Pavle, že odepisuji až teď, ale bohužel nebyl čas. Myslím, že kdybych si křečka vzala, že bys toho později litoval, protože postupem času, by se měl ochočit i ten nejzuřivější křeček :) a tak má rada zní, kup nebo si půjč knížku o křečcích, podrobně si přečti ochočení a uvidíš, že to půjde.
Tak moc držím palečky a doufám, že zase napíšeš, jak se křeček má :)
s pozdravem
chs Happypets

Datum 03.03.2010
Vložil saryk
Titulek

mě se až tak extra překrásný nezdaj, ale docela ujdou!

 

Předem děkuji za Váš komentář v knize hostů a hlas v anketě

Vytvořte si webové stránky zdarma!Webnode